Vés al contingut (premeu Retorn)

Qui som

Director
Dr. Francesc Sepulcre Sánchez (director.escoladoctorat@upc.edu)
Telèfon: 606071376

Secretari acadèmic
Dr. David Artigas Garcia (secretari.escoladoctorat@upc.edu)

Comissió Permanent

    Arquitectura, Urbanisme i Edificació

      Dra. Helena Coch Roure (helena.coch@upc.edu)
      Càrrec pendent assignació

        Ciències

          Càrrec pendent assignació

          Càrrec pendent assignació


            Enginyeria Civil

              Dr. Miguel Cervera Ruiz (miguel.cervera@upc.edu)
              Dr. Antonio Isalgue Buxeda (antonio.isalgue@upc.edu)

                Enginyeria de les TIC

                  Dr. Xavier Masip Bruin (xmasip@ac.upc.edu)
                  Dra. Maria Jose Serna Iglesias (mjserna@cs.upc.edu)

                    Enginyeria Industrial

                      Dr. Raul Suarez Feijoo (raul.suarez@upc.edu)
                      Dr. Ignasi Casanova Hormaechea (ignasi.casanova@upc.edu)

                      Personal d'administració i serveis del Servei de Gestió Acadèmica (SGA):

                      MªEugènia Miranda Valiente (geni.miranda@upc.edu)

                      Mª Carmen Botello Gamero (m.carmen.botello@upc.edu)

                      Ema García García (ema.garcia@upc.edu)

                      Salvador Medina Figueras (salvador.medina@upc.edu)

                      Pilar Pi Faura (pilar.pi@upc.edu)

                       

                      Consell de Doctorands i Doctorandes (Comissió Permanent)

                      PRESIDENT: vacant*
                      SECRETÀRIA: Alexandra Espriu Gascon (secretari.conselldoct@upc.edu)
                      COORDINADOR DE L'ÀMBIT D'ARQUITECTURA, URBANISME I EDIFICACIÓ: vacant*
                      COORDINADOR DE L'ÀMBIT DE CIÈNCIES: Roger Jové Casulleras (ciencies.conselldoct@upc.edu)
                      COORDINADOR DE L'ÀMBIT D'ENGINYERIA CIVIL: Alexandra Espriu Gascon (engcivil.conselldoct@upc.edu)
                      COORDINADOR DE L'ÀMBIT D'ENGINYERIA DE LES TIC: Oriol Arcas Abella (tic.conselldoct@upc.edu)
                      COORDINADOR DE L'ENGINYERIA INDUSTRIAL: vacant*

                       

                      * Per a qualsevol tema relacionat amb les vocalies vacants podeu contactar amb la presidenta o la secretària del Consell.

                       

                      Presentació de la Comissió Gestora i les seves funcions [pdf.en_anglès]

                       

                      Claustre Universitari: representants dels doctorands i doctorandes

                      Oriol Arcas Abella

                      Alexandra Espriu Gascon

                      Ingnasi Fernández Pérez

                      Roger Jové Casulleras

                      Oriol Lordan González

                      Cristina Montañola Sales

                      Mariana Palumbo Fernández