Vés al contingut (premeu Retorn)

Qui som


Director
Dr. Francesc Sepulcre Sánchez (director.escoladoctorat@upc.edu)
Telèfon: 606071376

Secretari acadèmic
Dr. David Artigas García (secretari.escoladoctorat@upc.edu)


Junta d'Escola de Doctorat

Composició dels Òrgans de Govern


Comissió Permanent

Arquitectura, Urbanisme i Edificació

    Dr. Josep Roca Cladera (josep.roca@upc.edu)

    Dr. Josep Parcerisa Bundo (josep.parcerisa@upc.edu )

      Ciències

        Dra. Lluïsa Quevedo Junyent (luisa.quevedo@upc.edu)

        Vacant

        Enginyeria Civil

          Dr. Miguel Cervera Ruiz (miguel.cervera@upc.edu)
          Dr. Joan Ramon Casas Rius (joan.ramon.casas@upc.edu)

            Enginyeria de les TIC

              Dr. Jaume Comellas Colomé (comellas@tsc.upc.edu)

              Dr. Javier Larosa Bondia (larrosa@cs.upc.edu)

                Enginyeria Industrial

                  Dr. Raúl Suárez Feijoo (raul.suarez@upc.edu)
                  Dr. Ignasi Casanova Hormaechea (ignasi.casanova@upc.edu)

                  Personal d'administració i serveis del Servei de Gestió Acadèmica (SGA):

                  MªEugènia Miranda Valiente (geni.miranda@upc.edu)

                  Ema García García (ema.garcia@upc.edu)

                  Salvador Medina Figueras (salvador.medina@upc.edu)

                  Pilar Pi Faura (pilar.pi@upc.edu)

                  Vacant

                   

                  Consell de Doctorands i Doctorandes (Comissió Permanent)

                  PRESIDENT: doctoral.student.council@upc.edu
                  SECRETÀRIA:
                  COORDINADOR DE L'ÀMBIT D'ARQUITECTURA, URBANISME I EDIFICACIÓ:
                  COORDINADOR DE L'ÀMBIT DE CIÈNCIES:
                  COORDINADOR DE L'ÀMBIT D'ENGINYERIA CIVIL: 
                  COORDINADOR DE L'ÀMBIT D'ENGINYERIA DE LES TIC:
                  COORDINADOR DE L'ENGINYERIA INDUSTRIAL:

                   

                  * Per a qualsevol tema relacionat amb les vocalies vacants podeu contactar amb la presidenta o la secretària del Consell.

                   

                  Presentació de la Comissió Gestora i les seves funcions [pdf.en_anglès]

                   

                  Claustre Universitari: representants dels doctorands i doctorandes

                  doctoral.student.council@upc.edu

                  Malak Maher Fawzy, Mahmoud

                  Sara Peña Gutiérrez

                  Raúl Bombín

                  Héctor López Menchón

                  David muñoz Sorolla

                  Shabman Morakabatchiankar

                  Milad Soltanalipour

                  Seyedmilad Komarizadehasi